Hydroizolace, zateplování a rekonstrukce
střech a balkonů

NĚCO Z HISTORIEFirma vznikla v roce 1991 (tj. v roce 2015 24 let činnosti). Po celou dobu byla hlavní náplní problematika plochých střech. Technologické postupy a materiály prošly logickým vývojem od návaru těžkých oxidovaných lepenek typu BITAGIT, SKOBIT, ošetřených nátěry asfaltovými suspenzemi SA10, 12, 23, nástřiku asfaltového laku, stříkaného ATS, nátěry ATN, nátěry a nástřiky lakem reflexním REFLEXOL, přes pokládání výztužných tkanin RECO do asfaltových suspenzí po používání modifikovaných pásů buď SBS (styren, butadien, styren) nebo APP (ataktický polypropylen). Modifikované pásy jsou používány v celé škále nabídky pro zemní izolace, radonové izolace, parozábrany, samolepící vrstvy, sanační vrstvy, finální hydroizolace pro tavené vrstvy nebo mechanicky kotvené.

Pásy používáme v provedení MINERAL nebo kryté břidličným posypem přírodním, barveným, případně keramickým. Používáme i speciální pásy, například VEDATOP DUO nebo RDI3D k řešení střech s větším spádem (imitace tašky pálené).

Jako alternativu finální hydroizolace používáme střešní folie na bázi měkčeného PVC DEKPLAN (nebo jiný výrobce) včetně celého sortimentu (oplechování, lišty, spojovací materiál), který je pro realizaci fóliových střech potřebný.

Postupem času se okruh prací rozšiřoval a v současné době provádíme veškeré práce související jako kompletní rekonstrukce větracích šachet a vzduchotechniky, instalace turbín LOMANCO, osazování světlíků PULOPLASTIC, rekonstrukce zdiva strojoven výtahů. V případě volné kapacity provádíme práce zednické a natěračské. Práce jako například instalace hromosvodů, revize, práce klempířské pro nás provádějí firmy, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme.

Příklad prováděných prací při kompletní opravě TS ČEZ (2013) 909 Framo Chrudim (zemní práce, zemní izolace, terénní úpravy, dlažby, opravy omítek vnějších a vnitřních, výmalba vnitřní a vnější, zámečnické práce, klempířské práce, oprava střechy, hydroizolace střechy)


Izolatérství Jiří Ždímal:

Ploché střechy, hydroizolace, světlíky a balkony,
okres Chrudim a okolí, Pardubický Kraj

     
Rychlé kontakty:
                                          
Jiří Ždímal
tel. 602 786 031


Copyright (c) Izolatérství Jiří Ždímal 2015
Veškerý obsah je chráněn autorským právem
a bez písemného souhlasu firmy Jiří Ždímal je zakázáno
kopírování a užívání jeho obsahu.

Webdesign by BPAS.CZ